Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
3

dec

2022

Šodien

sestdiena, 2022. gada
3. decembris
Evija, Raita, Jogita

Pedagoģisko darbinieku saraksts

Rīgas 40.vidusskolas

pedagoģisko darbinieku saraksts

1.

Sandra Akmentiņa

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.c)

2.

Rugsara Alizade

Angļu valodas pasniedzēja (1.a, 1.b, 1.c, 3.a, 3.b, 3.c, 7.a, 7.b)

Klases audzinātāja (7.b)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

3.

Ņina Āboliņa

Skolas bibliotekāre

4.

Irina Baikova

Matemātikas pasniedzēja (7.a, 7.b, 7.c, 7.d)

5.

Svetlana Balahoviča

Matemātikas pasniedzēja (2.a)

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (2.a)

Dabaszinību pasniedzēja (2.a)

Sociālo zinību pasniedzēja (2.a)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja (2.a)

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (1.a, 1.b, 1.c)

Klases audzinātāja (2.a)

6.

Mihails Basmanovs

Direktora vietnieks

Bioloģijas pasniedzējs (10.b, 11.b, 12.b)

7.

Ludmila Belogrudova

Fizikas pasniedzēja (9.a, 11.a, 11.b, 12.b)

8.

Jevgēnija Beznosika

Angļu valodas pasniedzēja (7.c, 7.d, 8.b, 8.c)

Klases audzinātāja (8.c)

9.

Dainis Bērziņš

Teātra mākslas pasniedzējs (11.a, 12.a)

10.

Žanna Bormane

Vācu valodas pasniedzēja (10.a, 11.a, 12.a)

11.

Karine Boroduļina

Skolas psiholoģe

12.

Irina Buhaņko

Angļu valodas pasniedzēja (6.a, 6.b , 6.c, 9.a, 9.b, 9.d)

13.

Alla Butenko

Matemātikas pasniedzēja (fakultatīvais kurss)

14.

Marina Caune

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

15.

Ludmila Čakova

Direktora vietniece

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja

(6.a, 6.b, 6.c, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.d)

Interešu izglītības skolotāja (origami studija)

16.

Elīna Čujanova

Skolas bibliotekāre

Krievu valodas pasniedzēja (fakultatīvais kurss)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

17.

Sintija Ditļa

Datorikas pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.d)

Inženierzinību pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.d)

18.

Nadežda Djomina

Direktora vietniece

Matemātikas pasniedzēja (5.a, 5.b, 5.c)

19.

Zinaida Djukanova

Vācu valodas pasniedzēja (10.b, 11.b, 12.b)

20.

Aleksandrs Dorofejevs

Sporta un veselības pasniedzējs (6.c, 7.c, 7.d, 8.c, 8.d, 9.b, 9.d)

Sporta organizators

21.

Tatjana Dubinska

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (1.b)

Matemātikas pasniedzēja (1.b)

Dabaszinību pasniedzēja (1.b)

Sociālo zinību pasniedzēja (1.b)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (1.b)

Sporta un veselības pasniedzēja (1.b)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja (1.b)

Klases audzinātāja (1.b)

Interešu izglītības skolotāja (krievu teātris)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

22.

Irina Fedorova

Angļu valodas pasniedzēja (8.b, 8.c)

Klases audzinātāja (8.b)

23.

Olga Galperina

Vācu valodas pasniedzēja (10.a, 11.a, 12.a)

24.

Irina Gončarova

Mūzikas pasniedzēja

(1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c)

Koncertmeistare

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

25.

Tatjana Goranova

Sociālais pedagogs

Klases audzinātāja (9.b)

26.

Olga Grigorjeva

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (1.a, 1.b, 1.c)

Klases audzinātāja (4.a)

Karjeras konsultante

27.

Irina Grišajeva

Skolas bibliotekāre

28.

Larisa Gruzova

Skolas psiholoģe

29.

Aleksandra Guļāne

Matemātikas pasniedzēja (fakultatīvais kurss)

30.

Anitra Ģērmane

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(3.a, 3.b, 3.c, 5.a, 5.b, 5.c)

Interešu izglītības skolotāja (vizuālās mākslas studija)

31.

Alla Jaziņina

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (6.a)

Sociālo zinību pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.d)

Vēstures pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.d)

Klases audzinātāja (6.a)

32.

Biruta Juška

Vācu valodas pasniedzēja (10.b, 11.b, 12.b)

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c, 7.a)

33.

Sabīne Kasparsone

Direktora vietniece

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.d)

Klases audzinātāja (9.d)

34.

Lilija Kļevicka

Dabaszinību pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c)

Bioloģijas pasniedzēja (7.a, 7.b, 7.c, 7.d)

35.

Irina Kļujeva

Krievu valodas pasniedzēja (8.a, 8.b, 8,c, 8.d)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

36.

Olga Kočergina

Sporta un veselības pasniedzēja (5.a, 5.b, 5.c, 10.a, 11.b, 12.a)

Klases audzinātāja (5.c, 6.c, 11.a, 11.b)

Sporta organizatore

37.

Nataļja Kozeļska

Matemātikas pasniedzēja (fakultatīvais kurss)

38.

Regīna Lukjančuka

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (2.b)

Matemātikas pasniedzēja (2.b)

Dabaszinību pasniedzēja (2.b)

Sociālo zinību pasniedzēja (2.b)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja

(2.b, 4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c)

Sporta un veselības pasniedzēja (2.b)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (2.b)

Klases audzinātāja (2.b)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

39.

Vladimirs Ļitvinskis

Direktora vietnieks

Programmēšanas pasniedzējs (11.b)

40.

Vladimirs Markevičs

Fizikas pasniedzējs (fakultatīvais kurss)

41.

Iļja Markins

Ķīmijas pasniedzējs (9.a, 9.b, 9.d, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b)

42.

Yelena Maslovskaya

Direktora vietniece

Uzņēmējdarbības pamatu pasniedzēja

(10.b, 11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

43.

Agrita Meirēna

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(6.a, 6.b, 6.c, 9.a, 9.b, 9.d)

Muzeju pedagogs

44.

Oksana Merefjanska

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(3.a, 3.b, 3.c, 5.a, 5.b, 5.c)

45.

Jeļena Miškina

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (3.c)

Matemātikas pasniedzēja (3.c)

Sociālo zinību pasniedzēja (3.a, 3.b, 3.c)

Sporta un veselības pasniedzēja (3.c)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (3.c)

Klases audzinātāja (3.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

46.

Darja Moisejeva

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (11.b)

Interešu izglītības skolotāja (krievu teātris)

47.

Svetlana Morozova

Vizuālās mākslas pasniedzēja (4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c)

Mūzikas pasniedzēja

(6.a, 6.b, 6.c, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Interešu izglītības skolotāja

(vizuālās mākslas studija, koris, vokālais ansamblis)

48.

Anna Muhina

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (1.a)

Matemātikas pasniedzēja (1.a)

Dabaszinību pasniedzēja (1.a)

Sociālo zinību pasniedzēja (1.a)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (1.a, 1.c)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja (1.a)

Sporta un veselības pasniedzēja (1.a)

Klases audzinātāja (1.a)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

49.

Jeļena Ņečajeva

Angļu valodas pasniedzēja (7.c, 7.d, 10.a, 10.b, 12.a, 12.b)

50.

Irina Orlova

Datorikas pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 6.c, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.d, 10.a)

51.

Natālija Orlova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (3.b)

Matemātikas pasniedzēja (3.b)

Dabaszinību pasniedzēja (3.a, 3.b, 3.c)

Sporta un veselības pasniedzēja (3.b)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (3.b)

Klases audzinātāja (3.b)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

52.

Arsenijs Ovčinkins

Programmēšanas pasniedzējs (12.b)

53.

Aiga Ozola

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(7.b, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

54.

Karina Pegova

Angļu valodas pasniedzēja (1.a, 1.b, 1.c, 3.a, 3.b, 3.c)

Klases audzinātāja (4.c, 7.d)

Karjeras konsultante

55.

Jeļena Pivovarova

Angļu valodas pasniedzēja (2.a, 2.b, 2.c, 8.a, 8.d, 10.a, 10.b)

56.

Natālija Poļežajeva

Angļu valodas pasniedzēja (4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c)

57.

Nataļja Ponomarjova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 5.c, 7.b, 7.d)

Klases audzinātāja (4.b)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

58.

Janīna Regža

Bioloģijas pasniedzēja (8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 10.a)

Ķīmijas pasniedzēja (7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Klases audzinātāja (6.b, 7.a)

59.

Veronika Rodina

Matemātikas pasniedzēja (6.a, 6.b)

60.

Iveta Rozenberga

Kultūras pamatu pasniedzēja (10.b, 11.b)

Vizuālās mākslas pasniedzēja

(6.a, 6.b, 6.c, 7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Interešu izglītības skolotāja (vizuālās mākslas studija)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

61.

Agata Beatrise Rozīte

Ķīmijas pasniedzēja (12.b)

62.

Jeļena Samozvanova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (1.c)

Matemātikas pasniedzēja (1.c)

Dabaszinību pasniedzēja (1.c)

Sociālo zinību pasniedzēja (1.c)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja (1.c)

Sporta un veselības pasniedzēja (1.c, 2.a)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (2.a)

Klases audzinātāja (1.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

63.

Anastasija Seņa

Sporta un veselības pasniedzēja (12.b)

Sporta organizatore

64.

Beatrise Sevastjanova

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

65.

Viktorija Sevruka

Sporta un veselības pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 9.a, 10.b, 11.a, 12.b)

Sporta organizatore

66.

Irina Sidorika

Matemātikas pasniedzēja (4.a, 4.b, 4.c)

67.

Ludmila Smirnova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (6.b, 6.c, 7.a, 7.c)

Teātra mākslas pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c)

Klases audzinātāja (7.c)

68.

Marianna Smirnova

Direktora vietniece

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (10.a, 11.a, 12.a)

69.

Svetlana Sokolova

Fizikas pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.b, 8.c, 8.d, 9.b, 9.d, 10.a, 10.b)

Klases audzinātāja (8.d)

70.

Aleksandrs Stecurins

Matemātikas pasniedzējs (6.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

71.

Ivans Sturovs

Angļu valodas pasniedzējs (11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

Klases audzinātājs (12.a, 12.b)

72.

Jeļena Šaškova

Direktora vietniece

Angļu valodas pasniedzēja (5.a, 5.b, 5.c)

73.

Marija Šehanova

Angļu valodas pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c, 7.a, 7.b, 8.a)

Klases audzinātāja (8.a)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

74.

Oļegs Šleifmanis

Matemātikas pasniedzējs (10.b, 11.a, 11.b, 12.b)

75.

Evija Špēra

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(2.a, 2.b, 2.c, 4.a, 4.b, 4.c)

76.

Zoja Teišerska

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (5.a, 5.b)

Sociālo zinību un vēstures pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c)

Klases audzinātāja (5.a, 5.b)

77.

Aleksandrs Teišerskis

Vēstures pasniedzējs (7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Sociālo zinību un vēstures pasniedzējs (10.a, 10.b, 11.a)

78.

Svetlana Terehova

Speciālais pedagogs

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

79.

Alla Tumiņa

Ģeogrāfijas pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 7.d, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.d, 10.a, 11.b, 12.a)

80.

Irīna Udalova

Matemātikas pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.d, 10.a, 12.a)

81.

Jevgēnija

Urbane-Orbane

Angļu valodas pasniedzēja (8.d, 9.a, 9.b, 9.d, 11.a, 11.b)

Lietišķās angļu valodas pasniedzēja (11.a, 12.a)

82.

Jeļena Vediščeva

Skolas direktore

Bioloģijas pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.d)

83.

Jeļena Vilcāne

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (3.a)

Matemātikas pasniedzēja (3.a)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja (3.a, 3.b, 3.c)

Sporta un veselības pasniedzēja (3.a)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (3.a)

Klases audzinātāja (3.a)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

84.

Jekaterina Vinogradova

Matemātikas pasniedzēja (2.c)

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (2.c)

Dabaszinību pasniedzēja (2.c)

Sociālo zinību pasniedzēja (2.c)

Dizaina un tehnoloģiju pasniedzēja (2.c)

Sporta un veselības pasniedzēja (2.c)

Vizuālās mākslas pasniedzēja (2.c)

Klases audzinātāja (2.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

85.

Sofija Anna Zadorožnaja

Interešu izglītības skolotāja (deju studija)

86.

Zita Zvejniece

Direktora vietniece

Klases audzinātāja (10.a, 10.b)

87.

Marina Ždanoviča

Krievu valodas pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.d)

Klases audzinātāja (9.a)