Uz sākumlapuRīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
19

jul

2024

Šodien

piektdiena, 2024. gada
19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna

Jaunumi

Publicētie pirms 29. jul. 2024. (atcelt)

5

jun

2024

Sveicam Jūs mācību gada beigās!

 

 

Cienījamie vecāki!

 

Sveicam Jūs mācību gada beigās!

 

Paldies Jums par pozitīvu attieksmi un centīgu, radošu darbošanos visa mācību gada garumā!


 

Aicinām Jūs arī vasarā jēgpilni un lietderīgi pavadīt lietainos vasaras vakarus kopā ar saviem bērniem.

 

Te būs dažas noderīgas idejas:


1) aktualizējiet ģimenē drošības jautājumus internetā - ar 1.-3. klašu skolēniem krāsojiet attēlus un pārrunājiet uzvedību internetvidē (https://drossinternets.lv/uploads/Sadalas/Esi_interneta_izcilnieks/files/Krasojama_gramata.pdf ), spēlējiet spēli kopā ar 4.-5. klašu skolēniem un mācieties digitālo drošību (https://beinternetawesome.withgoogle.com/lv_all/interland);

 

2) lasiet ieteicamo literatūru latviešu valodā (skat. pielikumā "Ieteicamās literatūras saraksts 1.-4. klasēm"); 

 

3) apgūstiet latviešu valodu ar prieku - klausīties mūziku, skatieties filmas, seriālus un multfilmas (https://bernistaba.lsm.lv/skatieshttps://play.tv3.lv/kidshttps://www.filmas.lv/filmu-katalogs/?tab=movies, skat. arī pielikumā "Papildu materiāli latviešu valodā").

 

 

Atcerieties, ka vasarā svarīgākais uzdevums ir labi atpūsties, lai ar jauniem spēkiem uzsāktu mācības nākamajā mācību gadā!

 

 

 Ieteicamās literatūras saraksts 1.-4. klasēm

 

 

 Papildu materiāli latviešu valodā 

 

Saulainu un pozitīvu vasaru vēlot,

Rīgas 40.vidusskolas administrācija

Lasīt vairāk

17

mai

2024

Ar skaistu Māmiņdienas koncertu noslēdzies deju pulciņa un ritmikas mācību gads.

 
Paldies deju pedagogam Sofijai Annai Zadorožnajai-Bilousai. 

 

14

mai

2024

Apsveicam!

Tematiskā grupa: Skolas jaunumi

Apsveicam Danu Kazinu (10.b) ar iegūto III vietu reģionālajā zinātniskās pētniecības darbu konkursā (nozarē valodniecība un literatūra)!

 

8

mai

2024

Izzini oficiālo Eiropas Savienības valodu – latviešu valodu!

Šogad svinam 20 gadus, kopš Latvija ir Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts un latviešu valoda ir viena no 24 oficiālajām Eiropas Savienības valodām. Lai pilnveidotu sabiedrības izpratni un zināšanas, kā oficiālās valodas statuss tiek īstenots ikdienā, kādas iespējas rada, ko nozīmē daudzvalodība, un ļautu izzināt citus ar latviešu valodu kā Eiropas Savienības oficiālo valodu saistītus aspektus, Latviešu valodas aģentūra (LVA) ir izstrādājusi izglītojošu materiālu kopu, kas ietver gan video un idejas tā satura izpratnes veicināšanai, gan viktorīnu ar daudzveidīgiem un āķīgiem jautājumiem, gan mācību nodarbību plānu un mācību materiālus nodarbību īstenošanai. Materiāli ir pieejami bez maksas Latviešu valodas aģentūras tīmekļvietnē valoda.lv.


Latviešu valodas aģentūras iepriekš izstrādātos izziņas materiālus par latviešu valodu varat iepazīt šeit: https://valoda.lv/valsts-valoda/valsts-valodas-diena/latviesu-valodas-stasts/, https://valoda.lv/valsts-valoda/valsts-valodas-diena/es-runaju-latviski/

Lasīt vairāk

30

apr

2024

« 1 2 3 4 .. 59»