Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
25

sep

2022

Šodien

svētdiena, 2022. gada
25. septembris
Rodrigo, Rauls

Mācību olimpiāžu laureāti (2021./22. mācību gads)

2021./22. mācību gads

Olimpiāžu laureāti


Latvijas valsts olimpiādes

Bioloģija

Anna Jukna (9.c) – zelta medaļa

Fizika

Maksims Hodosevičs (9.c) – zelta medaļa


Krievu valoda

Veronika Petrova (11.a) – sudraba medaļa

Ķīmija
Anna Jukna (9.c) – sudraba medaļa

Vācu valoda

Andrejs Borodajevs (11.b) – sudraba medaļa

Daniels Birmans (12.b) – sudraba medaļa

Rīgas pilsētas olimpiādes

Angļu valoda

Daniels Birmans (12.b) – bronzas medaļa


Bioloģija

Anna Jukna (9.c) – sudraba medaļa

Fizika

Maksims Hodosevičs (9.c) – zelta medaļa

Žans Barinovs (9.b) – bronzas medaļa

Aleksandrs Tihenko (9.c) – bronzas medaļa


Ģeogrāfija

Maksiims Surkovs (11.a) – zelta medaļa

Andrejs Borodajevs (11.b) – sudraba medaļa


Krievu valoda

Veronika Petrova (11.a) – zelta medaļa
Darja Mandrukeviča (9.a) – atzinība

Ķīmija
Aleksandrs Tihenko (9.c) – zelta medaļa
Anna Jukna (9.c) – sudraba medaļa
Lada Konditerova (9.b) – atzinība

Latviešu valoda
Lilita Korago (8.a) – bronzas medaļa

Matemātika

Aleksejs Tupiks (6.a) – zelta medaļa

Vadims Aleidzāns (6.d) – zelta medaļa

Antoņina Bobrova (5.c) – sudraba medaļa

Natans Šatcs (6.a) – sudraba medaļa

Maksims Hodosevičs (9.c) – sudraba medaļa

Aleksandrs Adrians Bičkovs (6.a) – bronzas medaļa
Alexander Bulgakov (6.a) – bronzas medaļa
Sava Šadurovs (6.a) – bronzas medaļa
Martina Butkeviča (7.a) – bronzas medaļa
Daniils Košeļevs (8.a) – bronzas medaļa
Žans Barinovs (9.b) – bronzas medaļa

Laura Rožoka (5.a) – atzinība

Mihails Librants-Lacis (8.a) – atzinība

Aleksandrs Tihenko (9.c) – atzinība

Marija Muhina (10.a) – atzinība

Vācu valoda

Iļja Tomkovičs (9.a) – zelta medaļa

Daniels Birmans (12.b) – zelta medaļa

Andrejs Borodajevs (11.b) – sudraba medaļa
Darja Mandrukeviča (9.a) – bronzas medaļa

Evita Goreshnyak (12.b) – bronzas medaļa

Sofi Beradze (9.c) – atzinība


Latvijas atklātās olimpiādes

Fizika

Maksims Hodosevičs (9.c) – sudraba medaļa


Lingvistika
Anna Jukna (9.c) – atzinība

Petr Platais (12.b) – atzinība


Matemātika

Laura Rožoka (5.a) – zelta medaļa
Antoņina Bobrova (5.c) – zelta medaļa
Aleksandrs Adrians Bičkovs (6.a) – sudraba medaļa

Aleksejs Tupiks (6.a) – sudraba medaļa

Vadims Aleidzāns (6.d) – sudraba medaļa

Aleksandrs Tihenko (9.c) – sudraba medaļa
Aleksandrs Librants-Lacis (5.b) – bronzas medaļa

Linda Rikmane (6.b) – bronzas medaļa

Martina Butkeviča (7.a) – atzinība

Daniels Birmans (12.b) – atzinība


Vācu valoda

Darja Mandrukeviča (9.a) – sudraba medaļa

Iļja Tomkovičs (9.a) – sudraba medaļa