Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
25

feb

2024

Šodien

svētdiena, 2024. gada
25. februāris
Alma, Annemarija

Mācību olimpiāžu laureāti (2022./23. mācību gads)

2022./23. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Latvijas valsts olimpiādes

Fizika

Daniils Košeļevs (9.a) – bronzas medaļa


Franču valoda
Marina Lena De Rika (7.d) – bronzas medaļa
Ilarions Rostovs (9.a) – atzinība

Vācu valoda

Maksims Surkovs (12.a) – bronzas medaļa
Andrejs Borodajevs (12.b) – bronzas medaļa

Marija Muhina (11.b) – atzinība

Emīls Fridmans (12.b) – atzinība

Samsons Rostovs (12.b) – atzinība


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Artjoms Muldaševs (10.a) – sudraba medaļa (valodniecība un literatūra)

Emīls Fridmans (12.b) – bronzas medaļa (bioloģija)



Rīgas pilsētas olimpiādes

Angļu valoda
Alīna Todosijenko (10.b) – sudraba medaļa
Marija Muhina (11.b) – sudraba medaļa
Laura Lukašaņeca (12.b) – sudraba medaļa
Alīna Šarkovska (10.b) – bronzas medaļa
Marija Solodovņika (11.a) – bronzas medaļa
Ivans Rogozins (11.b) – bronzas medaļa
Anatolii Amzin (10.a) – atzinība
Andrejs Borodajevs (12.b) – atzinība

Bioloģija

Laura Lukašaņeca (12.b) – sudraba medaļa

Marta Verdena (10.b) – bronzas medaļa

Alina Jeruhoviča (12.b) – bronzas medaļa

Aleksandrs Raciņš (10.b) – atzinība

Alberts Vladiko (10.b) – atzinība


Fizika

Daniils Košeļevs (9.a) – zelta medaļa

Tailers Endrū Natorča (9.a) – zelta medaļa

Mihails Librants-Lacis (9.a) – sudraba medaļa

Jegors Komarovs (10.b) – bronzas medaļa
Laura Lukašaņeca (12.b) – bronzas medaļa

Alīna Šarkovska (10.b) – atzinība

Marta Verdena (10.b) – atzinība


Franču valoda
Marina Lena De Rika (7.d) – sudraba medaļa
Ilarions Rostovs (9.a) – bronzas medaļa
Arturs Pochverija (12.b) – bronzas medaļa

Ģeogrāfija

Maksiims Surkovs (12.a) – zelta medaļa

Andrejs Borodajevs (12.b) – zelta medaļa


Latviešu valoda
Gabriela Grīnberga (8.b) – sudraba medaļa
Alise Anastasija Adata (8.a) – bronzas medaļa
Iļja Lentjušenkovs (7.c) – atzinība

Matemātika

Marks Bedenko (5.b) – sudraba medaļa
Aleksandrs Librants-Lacis (6.b) – sudraba medaļa
Aleksandrs Aņikins (7.a) – sudraba medaļa
Roberts Pētersons (6.b) – bronzas medaļa
Agnesa Gurgenidze (6.c) – bronzas medaļa
Linda Rikmane (7.b) – bronzas medaļa
Iļja Lentjušenkovs (7.c) – bronzas medaļa
Martina Butkeviča (8.a) – bronzas medaļa
Aleksejs Oglobļins (11.a) – bronzas medaļa
Iuliia Solodova (5.a) – atzinība
Leons Mļečko (5.b) – atzinība
Valentins Grigs (7.d) – atzinība
Marija Germane (8.b) – atzinība

Marija Muhina (11.b) – atzinība


Vācu valoda

Dmitrijs Zinovjevs (8.a) – zelta medaļa
Darja Veļenteičika (8.c) – zelta medaļa
Pavels Pesterņikovs (8.b) – sudraba medaļa
Maksims Surkovs (12.a) – sudraba medaļa
Andrejs Borodajevs (12.b) – sudraba medaļa

Poļina Nuždina (8.b) – bronzas medaļa

Elizabete Gračova (8.d) – bronzas medaļa

Anna Počtovaja (8.d) – bronzas medaļa

Liāna Vorobjova (8.d) – bronzas medaļa

Gabriela Grīnberga (8.b) – atzinība

Samsons Rostovs (12.b) – atzinība


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss (novada posms)

Artjoms Muldaševs (10.a) – zelta medaļa (valodniecība un literatūra)

Emīls Fridmans (12.b) – sudraba medaļa (bioloģija)


Latvijas atklātās olimpiādes
Angļu valoda
Marats Jurašs (4.a) – sudraba medaļa
Jegors Poskačejevs (7.c) – bronzas medaļa
Ričards Berkovičs (8.a) – atzinība

Fizika

Daniils Košeļevs (9.a) – sudraba medaļa

Tailers Endrū Natorča (9.a) – bronzas medaļa


Fizika (komandu olimpiāde)

Sergejs Usenko (10.b), Olga Fomičeva (11.b), Ervīns Laizāns (11.b), Mihails Sapunovs (11.b) – bronzas medaļa


Fizika (konkurss "FIZMIX Eksperiments")

Valērija Jakimova (9.a), Roberts Jurašs (9.a), Daniils Košeļevs (9.a), Tailers Endrū Natorča (9.a), Ilarions Rostovs (9.a) – bronzas medaļa



Ģeogrāfija

Adelina Zabecka (8.b) – bronzas medaļa


Krievu valoda un literatūra (Rīgas 40. vidusskolas atklātais konkurss)

Martina Butkeviča (8.a) – zelta medaļa
Aksinja Kovaļova (8.b) – sudraba medaļa
Eva Patrīcija Moravska (10.a) – bronzas medaļa

Matemātika

Iuliia Solodova (5.a) – zelta medaļa
Marks Bedenko (5.b) – zelta medaļa
Davids Balters (5.b) – sudraba medaļa

Marija Muhina (11.b) – sudraba medaļa

Kristina Kirpitsova (5.a) – atzinība
Aleksandrs Librants-Lacis (6.b) – atzinība
Roberts Pētersons (6.b) – atzinība

Alexander Bulgakov (7.a) – atzinība


« februāris »
« 2024 »