Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
29

nov

2023

Šodien

trešdiena, 2023. gada
29. novembris
Ignats

Stundu saraksts (4. klases)

2023./2024. mācību gads

Konstanīna Pēkšēna korpuss (Akas iela 10)


4.a klase

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Vizuālā māksla 209.
1. 8.45-9.25Latviešu valoda206./304.
2. 9.30-10.10Literatūra
206./304.
3. 10.30-11.10Angļu valoda104./106.
4. 11.30-12.10Matemātika 203.
5.
12.25-13.05
Matemātika 203.
Otrdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Klases stunda 205.
3.
10.30-11.10Angļu valoda104./106.
4.
11.30-12.10
Latviešu valoda206./304.
5.
12.25-13.05Latviešu valoda206./304.
6.
13.20-14.00
Sports un veselībaSporta zāle
Trešdiena
0.
8.00-8.40 Angļu valoda 104./106.
1.
8:45-9:25 Latviešu valoda 206./304.
2.
9.30-10.10Dizains un tehnologijas308.
3.
10.30-11.10Sociālās zinības un vēsture110.
4.
11.30-12.10Sociālās zinības un vēsture110.
5.
12.25-13.05
Sports un veselība
Sporta zāle
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40Mūzika 209.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda206./304.
2.
9.30-10.10Matemātika203.
3.
10.30-11.10Matemātika203.
4.
11.30-12.10Dabaszinības207.
5.
12.25-13.05
Dabaszinības207.
Piektdiena
0.
8.00-8.40 Vācu valoda/Datorika
304./305.
1.
8.45-9.25Datorika/Vācu valoda
305./304.
2.
9.30-10.10Sports un veselība205.
3.
10.30-11.10Matemātika203.


4.b klase

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Matemātika203.
1. 8.45-9.25Matemātika203.
2. 9.30-10.10Sociālās zinības un vēsture110.
3. 10.30-11.10Literatūra206./304.
4.
11.30-12.10
Angļu valoda
104./106.
Otrdiena
0.
8.00-8.40 Klases stunda 203.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda206./304.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda206./304.
3.
10.30-11.10Vizuālā māksla209.
4.
11.30-12.10
Angļu valoda104./106.
5.
12.25-13.05
Sports un veselībaSporta zāle
6.
13.20-14.00
Matemātika203.
Trešdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Latviešu valoda206./304.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda206./304.
4.
11.30-12.10
Sports un veselībaSporta zāle
5.
12.25-13.05
Sociālās zinības un vēsture110.
6.
13.20-14.00Angļu valoda104./106.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Matemātika 203.
1.
8.45-9.25Matemātika203.
2.
9.30-10.10Dabaszinības207.
3.
10.30-11.10Dabaszinības207.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Mūzika 209.
2.
9.30-10.10Dizains un tehnologijas207.
3.
10.30-11.10Sports un veselība205.
4.
11.30-12.10Vācu valoda/Datorika304./305.
5.
12.25-13.05
Datorika/Vācu valoda305./304.
6.
13.20-14.00
Latviešu valoda206./304.



4.c klase

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40 Sociālās zinības un vēsture 110.
1. 8.45-9.25Angļu valoda104./106.
2. 9.30-10.10Vizuālā māksla209.
3. 10.30-11.10Sociālās zinības un vēsture110.
4. 11.30-12.10Latviešu valoda206./304.
5.
12.25-13.05Literatūra206./304.
Otrdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Matemātika203.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda206./304.
4.
11.30-12.10
Sports un veselība
Sporta zāle
5.
12.25-13.05
Angļu valoda
104./106.
6.
13.20-14.00
Sports un veselība
304.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Matemātika 203.
1.
8.45-9.25Matemātika203.
2.
9.30-10.10Angļu valoda104./106.
3.
10.30-11.10Sports un veselībaSporta zāle
4.
11.30-12.10
Latviešu valoda206./304.
5.
12.25-13.05
Dizains un tehnologijas207.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Dabaszinības 207.
1.
8.45-9.25Dabaszinības207.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda206./304.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda206./304.
4.
11.30-12.10Mūzika 209.
5.
12.25-13.05Klases stunda106.
Piektdiena
0.
8.00-8.40 Matemātika 203.
1.
8.45-9.25 Matemātika 203.
2.
9.30-10.10Vācu valoda/Datorika304./305.
3.
10.30-11.10Datorika/Vācu valoda305./304.