Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
11

dec

2018

Šodien

otrdiena, 2018. gada
11. decembris
Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Mācību olimpiāžu laureāti (2014./15. mācību gads)

2014./15. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Starptautiskās olimpiādes

Lingvistika

Irina Česnokova (11.b) – bronzas medaļa


Latvijas Valsts olimpiādes

Fizika

Ļevs Dumans (12.c) – bronzas medaļa

Franču valoda
Staņislavs Luka Stroževs (7.a) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (9.a) – sudraba medaļa

Alisa Mazore (7.a) – atzinība

Irina Česnokova (11.b) – atzinība

Latviešu valoda

Alisa Mazore (7.a) – atzinība

Matemātika

Oļegs Kurovs (12.c) – sudraba medaļa

Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Irina Česnokova (11.b) – zelta medaļa (Tēma: "Vides zinātne. Fitoremediācijas pētījumi, izmantojot Latvijas augus")


Rīgas pilsētas olimpiādes

Bioloģija

Anastasija Kirejenkova (12.c) – sudraba medaļa

Irina Česnokova (11.b) – bronzas medaļa

Ludmila Hrižanovska (11.b) – bronzas medaļa

Ļevs Dumans (12.c) – atzinība

Ekonomika
Maksims Surovovs (11.b) – bronzas medaļa

Jūlija Saveiko (12.c) – atzinība

Fizika

Andrejs Makarovs (9.a) – sudraba medaļa

Timurs Sņetkovs (9.b) – sudraba medaļa

Andrejs Petrovs (10.c) – sudraba medaļa

Maksims Surovovs (11.b) – sudraba medaļa

Ļevs Dumans (12.c) – sudraba medaļa

Rūdolfs Pogodins (10.c) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (12.c) – bronzas medaļa

Alisa Dozorceva (10.c) – atzinība

Irina Česnokova (11.b) – atzinība

Ludmila Hrižanovska (11.b) – atzinība

Franču valoda
Alisa Mazore (7.a) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (7.a) – zelta medaļa

Vladimirs Prudņikovs (10.a) – sudraba medaļa

Svjatoslavs Ustenko (7.a) – bronzas medaļa

Andrejs Makarovs (9.a) – bronzas medaļa

Irina Česnokova (11.b) – bronzas medaļa

Serafima Kreile (12.a) – bronzas medaļa

Ģeogrāfija

Vladimirs Prudņikovs (10.a) – sudraba medaļa

Ļevs Dumans (12.c) – sudraba medaļa
Georgijs Ostaņevičs (10.c) – bronzas medaļa

Viktorija Pankratova (10.c) – bronzas medaļa

Anastasija Gricenko (10.c) – atzinība

Ņikita Burčeņa (11.b) – atzinība

Irina Česnokova (11.b) – atzinība

Ludmila Hrižanovska (11.b) – atzinība

Maksims Surovovs (11.b) – atzinība

Informātika

Jevgeņijs Djomins (10.c) – sudraba medaļa

Oļegs Kurovs (12.c) – sudraba medaļa

Lidija Ivanova (12.c) – bronzas medaļa

Aleksandrs Žižkuns (12.c) – atzinība

Ķīmija

Ludmila Hrižanovska (11.b) – sudraba medaļa

Rūdolfs Pogodins (10.c) – bronzas medaļa

Viktorija Pankratova (10.c) – atzinība

Latviešu valoda

Alisa Mazore (7.a) – sudraba medaļa

Alika Andrianova (8.a) – sudraba medaļa

Margarita Petrova (8.c) – sudraba medaļa

Karīna Šabrikina (8.a) – bronzas medaļa

Alans Platacis (7.a) – atzinība

Matemātika

Milāna Komisarova (5.c) – sudraba medaļa

Boriss Liepiņš (6.a) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (7.a) – sudraba medaļa

Maksims Makukins (8.a) – sudraba medaļa

Timurs Sņetkovs (9.b) – sudraba medaļa

Ņikita Burčeņa (11.b) – sudraba medaļa

Lidija Ivanova (12.c) – sudraba medaļa

Ņikita Šarigins (5.c) – bronzas medaļa

Andrejs Skomorohovs (6.c) – bronzas medaļa

Alisa Mazore (7.a) – bronzas medaļa

Žaklīna Moskaļenkova (8.a) – bronzas medaļa

Arsenijs Turko (8.a) – bronzas medaļa

Andrejs Makarovs (9.a) – bronzas medaļa

Rūdolfs Pogodins (10.c) – bronzas medaļa

Irina Česnokova (11.b) – bronzas medaļa

Ludmila Hrižanovska (11.b) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (12.c) – bronzas medaļa

Svjatoslavs Ustenko (7.a) – atzinība

Anastasija Tvoronoviča (7.b) – atzinība

Alisa Dozorceva (10.c) – atzinība

Daniels Saakjans (11.b) – atzinība

Vācu valoda

Giorgs Cechladze (8.a) – bronzas medaļa

Maksims Makukins (8.a) – bronzas medaļa

Marjama Bagdasarjana (8.b) – bronzas medaļa

Anna Baryshnikova (8.b) – bronzas medaļa

Vēsture
Arsenijs Kovaļovs (12.c) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (12.c) – atzinība

Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Irina Česnokova (11.b) – sudraba medaļa (Tēma: "Vides zinātne. Fitoremediācijas pētījumi, izmantojot Latvijas augus")


Latvijas atklātās olimpiādes

Angļu valoda (Rīgas pilsētas olimpiāde)

Konstantīns Morozovs (8.a) – sudraba medaļa

Viktors Šleifmanis (12.a) – bronzas medaļa

Angļu valoda (Rīgas pilsētas Centra un Ziemeļu rajona olimpiāde)

Diāna Riņģe (11.b) – bronzas medaļa

Maksims Surovovs (11.b) – bronzas medaļa

Maksims Kapšuls (9.c) – atzinība

Poļina Jakovļeva (11.b) – atzinība

Angļu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas olimpiāde)

Arkādijs Šaldovs (6.d) – atzinība

Angļu valoda (Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Alisa Mazore (7.a) – atzinība

Angļu valoda (BSA olimpiāde)

Alise Īlena (11.a) – atzinība

Dabaszinības (Rīgas 40. vidusskolas atklātais konkurss)
Nikita Kezins (5.c) – bronzas medaļa

Milāna Komisarova(5.c) – bronzas medaļa

Davids Kučerovs(5.a) – atzinība

Elizabete Ignatoviča (5.b) – atzinība

Krievu valoda un literatūra (pilsētas posms)

Viktorija Oļševska (10.c) – zelta medaļa

Marianna Urvanceva (8.c) – sudraba medaļa

Alisa Dozorceva (10.c) – sudraba medaļa

Poļina Orlova (8.c) – atzinība

Krievu valoda un literatūra (valsts posms)

Viktorija Oļševska (10.c) – bronzas medaļa

Krievu valoda (Rīgas 40. vidusskolas atklātais konkurss)
Alīna Todosijenko (2.a) – zelta medaļa

Maksims Hodosevičs (2.c) – sudraba medaļa

Rehafa El-Rekabija (4.d) – bronzas medaļa

Valērija Jareško (4.d) – bronzas medaļa

Krievu valoda (Rīgas 89. vidusskolas atklātais konkurss)
Naomi Šuļkina (3.b) – zelta medaļa

Ķīmija

Estere Šehurina (8.a) – atzinība

Lingvistika

Irina Česnokova (11.b) – sudraba medaļa

Lidija Ivanova (12.c) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (12.c) – bronzas medaļa

Matemātika

Staņislavs Luka Stroževs (7.a) – zelta medaļa

Milāna Komisarova (5.c) – sudraba medaļa

Alisa Mazore (7.a) – sudraba medaļa

Anastasija Tvoronoviča (7.b) – sudraba medaļa

Rūdolfs Pogodins (10.c) – sudraba medaļa

Lidija Ivanova (12.c) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (12.c) – bronzas medaļa

Vladimir Bulgakov (6.c) – atzinība

Zlata Zagradska (10.c) – atzinība

Matemātika (Riga International Meridian School olimpiāde)

Milāna Komisarova (5.c) – sudraba medaļa

Marta Grīnberga (3.c) – atzinība

Ņikita Kubiškins (3.d) – atzinība

Boriss Rezņiks (3.d) – atzinība

Arsenijs Ščadilovs (3.d) – atzinība

Veronika Petrova (4.c) – atzinība

Polina Barinova (4.d) – atzinība

Yan Berzin (4.d) – atzinība

Valērija Drača (5.b) – atzinība

Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas olimpiāde)

Aleksandra Jeršova (6.b) – sudraba medaļa

Alina Blizņanska (6.b) – bronzas medaļa

Edvards Šablinskis (6.c) – bronzas medaļa

Arina Muratova (6.b) – atzinība

Vladimir Bulgakov (6.c) – atzinība