Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
21

apr

2021

Šodien

trešdiena, 2021. gada
21. aprīlis
Marģers, Anastasija

Mācību olimpiāžu laureāti (2020./21. mācību gads)

2020./21. mācību gads

Olimpiāžu laureāti


Latvijas valsts olimpiādes

Vācu valoda

Jelizaveta Kotova (12.b) – zelta medaļa

Anna Zinovjeva (11.b) – sudraba medaļa

Vladimir Bulgakov (12.b) – bronzas medaļa



Rīgas pilsētas olimpiādes

Angļu valoda

Elīna Īlena (10.a) – atzinība


Bioloģija

Ilya Reutin (9.a) – sudraba medaļa

Jurijs Matvejevs (11.b) – bronzas medaļa

Stanislavs Pesterņikovs (9.b) – atzinība

Veronika Tretjakova (12.b) – atzinība


Ekonomika
Ksenija Svjatova (12.b) – bronzas medaļa
Andrejs Skomorohovs (12.b) – atzinība

Fizika

Ilya Reutin (9.a) – sudraba medaļa

Stanislavs Pesterņikovs (9.b) – atzinība

Laura Lukašaņeca (10.d) – atzinība

Edvards Šablinskis (12.b) – atzinība


Ģeogrāfija

Andrejs Skomorohovs (12.b) – sudraba medaļa

Ilya Reutin (9.a) – bronzas medaļa



Ķīmija
Ilya Reutin (9.a) – zelta medaļa
Darja Kopovaja (9.a) – atzinība

Latviešu valoda
Aleksandrs Tihenko (8.c) – sudraba medaļa

Matemātika

Natans Šatcs (5.a) – sudraba medaļa

Vadims Aleidzāns (5.d) – sudraba medaļa

Pjotrs Daineko (6.c) – sudraba medaļa

Darja Vdovina (6.d) – sudraba medaļa

Ilya Reutin (9.a) – sudraba medaļa

Ričards Grīnfelds (5.d) – bronzas medaļa

Martina Butkeviča (6.a) – bronzas medaļa

Karolīna Kvančiaņi (6.d) – bronzas medaļa

Daniils Košeļevs (7.a) – bronzas medaļa

Anna Jukna (8.c) – bronzas medaļa

Ņikita Kļepikovs (9.c) – bronzas medaļa

Arsenijs Ščadilovs (9.d) – bronzas medaļa

Elizabete Gračova (6.d) – atzinība

Lada Konditerova (8.b) – atzinība

Natālija Torjaņika (8.c) – atzinība

Vladimir Bulgakov (12.b) – atzinība


Vēsture

Ilya Reutin (9.a) – zelta medaļa

Gļebs Frišs (9.b) – sudraba medaļa

Marta Grīnberga (9.c) – atzinība


Vācu valoda

Vladimir Bulgakov (12.b) – zelta medaļa

Anna Zinovjeva (11.b) – sudraba medaļa

Jelizaveta Kotova (12.b) – bronzas medaļa

Anzhelika Levicheva (11.b) – atzinība

Poļina Makarova (12.a) – atzinība

Ksenija Svjatova (12.b) – atzinība


Latvijas atklātās olimpiādes

Ģeogrāfija

Ilya Reutin (9.a) – bronzas medaļa

Anna Jukna (8.c) – atzinība

Marija Solodovņika (9.a) – atzinība

Sociāļās zinātnes (TSI atklātā olimpiāde)

Edvards Šablinskis (12.b) – bronzas medaļa


Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Stanislavs Pesterņikovs (9.b) – zelta medaļa

Aleksandra Kristella Martiņuka (9.c) – sudraba medaļa
Marija Sofija Kihalova (9.c) – bronzas medaļa