Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
23

jun

2018

Šodien

sestdiena, 2018. gada
23. jūnijs
Līga

Mācību olimpiāžu laureāti (2017./18. mācību gads)

2017./18. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Latvijas Valsts olimpiādes

Bioloģija

Andrejs Makarovs (12.b) – atzinība


Ekonomika

Ispirs Haradžanjans (12.b) – sudraba medaļa


Franču valoda
Anastasija Žolkeviča (12.a) – bronzas medaļa

Aleksandrs Makejevs (12.a) – atzinība


Ķīmija
Andrejs Makarovs (12.b) – bronzas medaļa

Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Anna Baryshnikova (11.b) – sudraba medaļa


Rīgas pilsētas olimpiādes

Angļu valoda
Maiia Klein (10.b) – bronzas medaļa

Konstantīns Morozovs (11.a) – atzinība

Maksims Kapšuls (12.a) – atzinība


Bioloģija

Andrejs Makarovs (12.b) – zelta medaļa

Andrejs Gricenko (9.a) – sudraba medaļa

Giorgs Cechladze (11.b) – sudraba medaļa

Anastasija Zihiča (9.a) – bronzas medaļa


Ekonomika
Ispirs Haradžanjans (12.b) – zelta medaļa

Andrejs Makarovs (12.b) – sudraba medaļa

Deniss Vasiļenko (12.b) – sudraba medaļa


Fizika

Staņislavs Luka Stroževs (10.b) – sudraba medaļa
Vadims Čašečņikovs (9.b) – bronzas medaļa
Arkādijs Šaldovs (9.d) – bronzas medaļa
Aleksandrs Brikers (10.b) – bronzas medaļa
Maksims Makukins (11.b) – bronzas medaļa
Edvards Šablinskis (9.c) – atzinība

Vladislavs Viktorovs (9.c) – atzinība

Ksenija Svjatova (9.d) – atzinība

Andrejs Makarovs (12.b) – atzinība

Deniss Vasiļenko (12.b) – atzinība


Franču valoda
Anastasija Žolkeviča (12.a) – zelta medaļa
Gļebs Frišs (6.b) – bronzas medaļa
Sofija Nagibina (7.a) – bronzas medaļa
Aleksandrs Makejevs (12.a) – bronzas medaļa
Anna Markova (12.b) – atzinība

Ģeogrāfija

Benjamins Oguroks (10.b) – sudraba medaļa

Svjatoslavs Ustenko (10.b) – bronzas medaļa

Andrejs Makarovs (12.b) – bronzas medaļa

Aleksandrs Brikers (10.b) – atzinība

Maiia Klein (10.b) – atzinība


Informātika

Vadims Čašečņikovs (9.b) – bronzas medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (10.b) – atzinība

Dmitrijs Šaraņins (10.b) – atzinība


Ķīmija
Arkādijs Šaldovs (9.d) – sudraba medaļa
Andrejs Makarovs (12.b) – sudraba medaļa
Aleksandrs Matrosovs (9.a) – bronzas medaļa
Vladislavs Viktorovs (9.c) – bronzas medaļa
Valentīna Kuklina (9.d) – atzinība
Rene Veide (9.d) – atzinība

Latviešu valoda

Karolina Pankratova (8.c) – sudraba medaļa

Iana Shvets (8.a) – bronzas medaļa


Matemātika

Naomi Šuļkina (6.b) – sudraba medaļa

Arsenijs Ščadilovs (6.d) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (10.b) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (12.b) – sudraba medaļa

Nadezhda Golopiatova (5.c) – bronzas medaļa

Vadims Čašečņikovs (9.b) – bronzas medaļa

Edvards Šablinskis (9.c) – bronzas medaļa

Rene Veide (9.d) – bronzas medaļa

Aleksandrs Brikers (10.b) – bronzas medaļa

Patrīcija Graviņa (6.b) – atzinība

Marta Grīnberga (6.c) – atzinība

Sofija Nagibina (7.a) – atzinība

Samsons Rostovs (7.a) – atzinība

Polina Barinova (7.d) – atzinība

Darja Savčenko (7.d) – atzinība

Varvara Geronimus (8.a) – atzinība

Arkādijs Šaldovs (9.d) – atzinība

Svjatoslavs Ustenko (10.b) – atzinība


Vācu valoda
Marjama Bagdasarjana (11.b) – bronzas medaļa

Anna Zinovjeva (8.a) – atzinība

Anna Baryshnikova (11.b) – atzinība

Giorgs Cechladze (11.b) – atzinība

Maksims Makukins (11.b) – atzinība


Vēsture

Andrejs Gricenko (9.a) – bronzas medaļa

Valentīna Kuklina (9.d) – bronzas medaļa

Edvards Šablinskis (9.c) – atzinība


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Anna Baryshnikova (11.b) – zelta medaļa



Latvijas atklātās olimpiādes

Ģeogrāfija

Valērija Drača (8.b) – atzinība


Krievu valoda (Rīgas 89. vidusskolas atklātais konkurss)

Vsevolods Ščadilovs (4.b) – zelta medaļa

Alīna Todosijenko (5.a) – zelta medaļa

Jekaterina Čekušina (3.c) – sudraba medaļa

Sofja Kovaļenko (4.b) – sudraba medaļa

Varvara Gromova (6.a) – sudraba medaļa

Arsenijs Ščadilovs (6.d) – sudraba medaļa

Sofija Isajenko (3.a) – bronzas medaļa

Rehafa El Rekabija (7.d) – bronzas medaļa

Aksinja Kovaļova (3.b) – atzinība

Anastasija Zamickaja (4.a) – atzinība

Iļja Tomkovičs (5.a) – atzinība

Marta Verdena (5.a) – atzinība

Olga Fomičeva (6.c) – atzinība

Valeriya Oleniychuk (7.a) – atzinība

Sofija Brazovska (7.b) – atzinība


Lingvistika

Arkādijs Šaldovs (9.d) – zelta medaļa

Andrejs Makarovs (12.b) – sudraba medaļa

Rene Veide (9.d) – bronzas medaļa

Marija Krūmiņa (10.b) – bronzas medaļa

Anastasija Tvoronoviča (10.b) – bronzas medaļa

Karīna Sudņicina (11.a) – bronzas medaļa

Vladislavs Viktorovs (9.c) – atzinība

Giorgs Cechladze (11.b) – atzinība


Matemātika

Vsevolodss Ščadilovs (4.b) – zelta medaļa

Nadezhda Golopiatova (5.c) – sudraba medaļa

Rene Veide (9.d) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (10.b) – sudraba medaļa

Veroņika Popova (5.b) – bronzas medaļa

Arsenijs Ščadilovs (6.d) – bronzas medaļa

Aleksandrs Matrosovs (9.a) – bronzas medaļa
Aleksandrs Brikers (10.b) – bronzas medaļa
Sofija Nagibina (7.a) – atzinība

Matemātika (starptautiskais konkurss "Ķengurs")

Deniss Vasiļenko (12.b) – bronzas medaļa


Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Ksenija Svjatova (9.d) – zelta medaļa

Alina Blizņanska (9.b) – sudraba medaļa

Viviāna Ščerbakova (9.c) – sudraba medaļa

Valentīna Kuklina (9.d) – sudraba medaļa

Stanislavs Pesterņikovs (6.b) – bronzas medaļa

Jelizaveta Kotova (9.c) – bronzas medaļa

Tamara Lana Petrosjana (9.c) – bronzas medaļa

Varvara Gromova (6.a) – atzinība

Aleksandra Jeršova (9.b) – atzinība

Arina Muratova (9.b) – atzinība

Vladimir Bulgakov (9.c) – atzinība

Anna Mišela Soloveičika (9.d) – atzinība