Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
23

aug

2019

Šodien

piektdiena, 2019. gada
23. augusts
Vitālijs, Ralfs, Valgudis

Starptautiskās olimpiādes

Rīgas 40. vidusskolas pārstāvji Latvijas izlasēs starptautiskajās olimpiādēs.

2018. gads

Arkādijs ŠALDOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Prāga, Čehija). Bronzas medaļa


2017. gads

Andrejs MAKAROVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Dublina, Īrija).


2016. gads

Irina ČESNOKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maisūru, Indija). Atzinības raksts

Angellika VOJEVODINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maisūru, Indija).


2015. gads

Irina ČESNOKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Blagojevgrada, Bulgārija). Bronzas medaļa


2014. gads

Vladislavs KĻEVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Keiptauna, DĀR). Bronzas medaļa


2013. gads

Vladislavs KĻEVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Santa Marta, Kolumbija). Atzinības raksts

Daniels KOZIREVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Mančestra, Lielbritānija). Atzinības raksts

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Mančestra, Lielbritānija). Zelta medaļa


2012. gads

Daniels KOZIREVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Ļubļana, Slovēnija).

Veronika SAHARUKA – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Vašingtona, ASV). Bronzas medaļa

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Ļubļana, Slovēnija). Bronzas medaļa

Gļebs ZUBKOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Ļubļana, Slovēnija).


2011. gads

Dmitrijs JEVDOKIMOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Ankara, Turcija). Bronzas medaļa

Vladislavs KĻEVICKIS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV).

Jekaterina MALINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV). Sudraba medaļa

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV). Bronzas medaļa

Sergejs SEREDENKO – Starptautiskā fizikas olimpiāde (Bangkoka, Taizeme). Bronzas medaļa

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV).


2010. gads

Andrejs HMEĻOVS – Starptautiskā fizikas olimpiāde (Zagreba, Horvātija). Atzinības raksts

Dmitrijs JEVDOKIMOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Tokija, Japāna).

Jekaterina MALINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Atzinības raksts. Zelta medaļa komandu sacensībās

Aleksejs PEGUŠEVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Sudraba medaļa. Zelta medaļa komandu sacensībās

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Bronzas medaļa. Zelta medaļa komandu sacensībās

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Atzinības raksts. Zelta medaļa komandu sacensībās


2009. gads

Andrejs HMEĻOVS – Starptautiskā fizikas olimpiāde (Merida, Meksika). Atzinības raksts

Aleksejs PEGUŠEVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija). Atzinības raksts

Jūlija PERECA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija).

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija). Sudraba medaļa

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija).


2008. gads

Jekaterina MALINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).

Aleksejs PEGUŠEVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).

Idans ZALMANSONS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).


2007. gads

Jūlija PEČERSKA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija).

Jeļizaveta PERECA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija).


2006. gads

Olga BUGAJENKO – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Tartu, Igaunija).

Simona STRIŽEVSKA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Tartu, Igaunija).

Jūlija ZOTOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Tartu, Igaunija).


2005. gads

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Taibei, Taivāna). Sudraba medaļa

Inesa BOIKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Leidene, Nīderlande).

Margarita BOROVKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Leidene, Nīderlande).

Aleksandra ŅIVINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Leidene, Nīderlande). Atzinības raksts

Sergejs POGORELOVS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Novi Sonča, Polija).


2004. gads

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Sudraba medaļa komandu sacensībās

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Ķīle, Vācija). Bronzas medaļa

Margarita BOROVKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Sudraba medaļa komandu sacensībās

Aleksandra ŅIVINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Sudraba medaļa komandu sacensībās

Sergejs POGORELOVS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Atēnas, Grieķija). Sudraba medaļa

Taisija ŠANTARE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Atzinības raksts. Sudraba medaļa komandu sacensībās


2003. gads

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja).

Margarita BOROVKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja). Atzinības raksts

Artjoms KOBAHIDZE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja).

Aleksandra ŅIVINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja).


2002. gads

Sergejs KOZLOVIČS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Jongina, Dienvidkoreja).


2001. gads

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Vašingtona, ASV). Sudraba medaļa

Vladimirs REDJKO – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Tampere, Somija). Bronzas medaļa


2000. gads

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Pekina, Ķīna). Sudraba medaļa

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Tedžona, Dienvidkoreja). Bronzas medaļa

Aleksandra KOROĻOVA – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Tedžona, Dienvidkoreja). Bronzas medaļa

Vladimirs REDJKO – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Pekina, Ķīna). Bronzas medaļa


1999. gads

Deniss ČEBIKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Bukareste, Rumānija). Zelta medaļa

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Bukareste, Rumānija).

Aleksandra KOROĻOVA – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Bukareste, Rumānija).


1998. gads

Deniss ČEBIKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Taibei, Taivāna). Sudraba medaļa

Aleksandra KOROĻOVA – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Taibei, Taivāna). Bronzas medaļa


1996. gads

Vadims MOLDAVSKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Mumbaja, Indija).

Jevgeņijs ROGOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Maskava, Krievija). Bronzas medaļa

Aleksandrs SĻIVKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Mumbaja, Indija). Bronzas medaļa


1995. gads

Aleksandrs SĻIVKINS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Eindhovena, Nīderlande).

Aleksandrs SĻIVKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Toronto, Kanāda). Sudraba medaļa


1994. gads

Sergejs NAGIBINS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Bronzas medaļa