Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
15

okt

2019

Šodien

otrdiena, 2019. gada
15. oktobris
Eda, Hedviga, Helvijs

Mācību olimpiāžu laureāti (2018./19. mācību gads)

2018./19. mācību gads

Olimpiāžu laureāti


Latvijas valsts olimpiādes

Angļu valoda

Anna Sofija Salosteja (11.b) – bronzas medaļa


Franču valoda

Staņislavs Luka Stroževs (11.b) – sudraba medaļa

Evelina Loiteršteine (5.b) – bronzas medaļa

Pavels Lindermans (11.b) – atzinība


Matemātika

Aleksandrs Brikers (11.b) – bronzas medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (11.b) – bronzas medaļa


Vācu valoda

Artjoms Skorodumovs (12.a) – bronzas medaļa


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Maiia Klein (11.b) – bronzas medaļa


Rīgas pilsētas olimpiādes

Angļu valoda
Anna Sofija Salosteja (11.b) – zelta medaļa

Marjama Bagdasarjana (12.b) – bronzas medaļa


Bioloģija

Arina Li (9.c) – bronzas medaļa

Jurijs Matvejevs (9.c) – bronzas medaļa

Anastasija Tvoronoviča (11.b) – bronzas medaļa

Andrejs Gricenko (10.b) – atzinība

Jekaterina Uškanova (11.b) – atzinība

Ekonomika
Aleksandrs Brikers (11.b) – bronzas medaļa

Dmitrijs Šaraņins (11.b) – bronzas medaļa


Fizika

Staņislavs Luka Stroževs (11.b) – sudraba medaļa

Artjoms Papšs (9.a) – bronzas medaļa
Valērija Drača (9.b) – bronzas medaļa
Edvards Šablinskis (10.b) – bronzas medaļa
Dmitrijs Šaraņins (11.b) – bronzas medaļa

Ksenija Svjatova (10.b) – atzinība


Franču valoda
Jana Tabeļeva (9.c) – bronzas medaļa
Gļebs Frišs (7.b) – atzinība
Pavels Lindermans (11.b) – atzinība
Staņislavs Luka Stroževs (11.b) – atzinība

Ģeogrāfija

Edvards Kupšis (10.a) – sudraba medaļa
Maiia Klein (11.b) – sudraba medaļa

Svjatoslavs Ustenko (11.b) – sudraba medaļa

Benjamins Ogurokss (11.b) – bronzas medaļa

Andrejs Komissarovs (10.a) – atzinība

Aleksandrs Brikers (11.b) – atzinība

Dmitrijs Šaraņins (11.b) – atzinība

Anna Baryshnikova (12.b) – atzinība


Informātika

Arsenijs Turko (12.b) – atzinība


Krievu valoda un literatūra

Anzhelika Levicheva (9.b) – zelta medaļa

Elizaveta Bulatova (8.c) – sudraba medaļa

Viktorija Brazovska (9.b) – bronzas medaļa

Maiia Klein (11.b) – bronzas medaļa

Ķīmija
Aleksandrs Konditerovs (9.c) – atzinība

Latviešu valoda

Gļebs Frišs (7.b) – sudraba medaļa

Edgars Treiguts (7.d) – sudraba medaļa


Matemātika

Vsevolods Ščadilovs (5.a) – zelta medaļa

Arsenijs Ščadilovs (7.d) – zelta medaļa

Aleksandrs Brikers (11.b) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (11.b) – zelta medaļa

Nadezhda Golopiatova (6.c) – sudraba medaļa

Anastasia Borovkova (8.c) – sudraba medaļa

Anna Kazuļina (5.a) – bronzas medaļa

Evgeniia Golopiatova (5.d) – bronzas medaļa

Iļja Tomkovičs (6.a) – bronzas medaļa

Ilya Reutin (7.a) – bronzas medaļa

Sofija Nagibina (8.a) – bronzas medaļa

Patrīcija Graviņa (7.b) – atzinība

Aleksandrs Matrosovs (10.b) – atzinība


Vācu valoda

Anna Baryshnikova (12.b) – sudraba medaļa

Sofija Brazovska (8.b) – bronzas medaļa

Maksims Surkovs (8.c) – bronzas medaļa

Poļina Makarova (10.a) – bronzas medaļa

Artjoms Skorodumovs (12.a) – bronzas medaļa

Giorgs Cechladze (12.b) – atzinība


Vēsture

Artjoms Papšs (9.a) – bronzas medaļa

Svjatoslavs Ustenko (11.b) – bronzas medaļa

Jeļena Maņuka (12.b) – bronzas medaļa

Anna Baryshnikova (12.b) – atzinība


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Maiia Klein (11.b) – zelta medaļa

Anastasija Tvoronoviča (11.b) – bronzas medaļa


Latvijas atklātās olimpiādes

Ģeogrāfija

Artjoms Papšs (9.a) – atzinība

Valērija Drača (9.b) – atzinība

Informātika (starptautiskais loģiskās domāšanas konkurss "Bebr[a]s")
Arsenijs Ščadilovs (7.d) – atzinība

Krievu valoda un literatūra

Elizaveta Bulatova (8.c) – atzinība


Lingvistika

Staņislavs Luka Stroževs (11.b) – sudraba medaļa

Giorgs Cechladze (12.b) – bronzas medaļa

Vladimir Bulgakov (10.b) – atzinība

Anastasija Tvoronoviča (11.b) – atzinība

Jekaterina Uškanova (11.b) – atzinība


Lingvistika (starptautiskais valodniecības konkurss "Krievu lācītis")

Vladimir Bulgakov (10.b) – bronzas medaļa


Matemātika

Vsevolods Ščadilovs (5.a) – zelta medaļa
Marija Zaiceva (5.a) – sudraba medaļa
Maksims Hodosevičs (6.c) – sudraba medaļa
Ilya Reutin (7.a) – sudraba medaļa

Iļja Tomkovičs (6.a) – bronzas medaļa

Nadezhda Golopiatova (6.c) – bronzas medaļa

Evgeniia Golopiatova (5.d) – atzinība

Arsenijs Ščadilovs (7.d) – atzinība


Matemātika (starptautiskais konkurss "Ķengurs")

Roberts Pētersons (2.b) – sudraba medaļa


Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Poļina Pankova (9.a) – sudraba medaļa

Iļja Tomkovičs (6.a) – bronzas medaļa

Anzhelika Levicheva (9.b) – bronzas medaļa

Edgars Paņins (9.b) – bronzas medaļa

Maksims Hodosevičs (6.c) – atzinība

Anna Zinovjeva (9.a) – atzinība