Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
23

jun

2018

Šodien

sestdiena, 2018. gada
23. jūnijs
Līga

Mācību olimpiāžu laureāti (2015./16. mācību gads)

2015./16. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Starptautiskās olimpiādes

Lingvistika

Irina Česnokova (12.b) – atzinība


Latvijas Valsts olimpiādes
Franču valoda
Staņislavs Luka Stroževs (8.a) – zelta medaļa

Anna Markova (10.b) – zelta medaļa

Anastasiia Lebedeva (8.c) – sudraba medaļa

Pavels Lindermans (8.a) – atzinība

Alisa Mazore (8.a) – atzinība

Irina Česnokova (12.b) – atzinība

Latviešu valoda

Alisa Mazore (8.a) – atzinība

Vācu valoda

Vladimirs Prudņikovs (11.c) – bronzas medaļa


Rīgas pilsētas olimpiādes

Bioloģija

Marianna Urvanceva (9.c) – sudraba medaļa

Irina Česnokova (12.b) – sudraba medaļa

Anastasija Gricenko (11.c) – bronzas medaļa

Georgijs Ostaņevičs (11.c) – bronzas medaļa
Kristīne Gimburga (12.a) – bronzas medaļa

Ludmila Hrižanovska (12.b) – bronzas medaļa

Andrejs Makarovs (10.b) – atzinība

Ekonomika
Maksims Surovovs (12.b) – sudraba medaļa

Anna Rudiša (11.c) – atzinība

Irina Česnokova (12.b) – atzinība

Fizika

Andrejs Makarovs (10.b) – sudraba medaļa

Ludmila Hrižanovska (12.b) – bronzas medaļa

Maksims Surovovs (12.b) – bronzas medaļa

Vasilijs Tihonovs (10.b) – atzinība
Ivans Zotovs (10.b) – atzinība
Andrejs Petrovs (11.c) – atzinība
Sergejs Žahovskis (11.c) – atzinība
Franču valoda
Pavels Lindermans (8.a) – zelta medaļa
Alisa Mazore (8.a) – zelta medaļa
Anna Markova (10.b) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (8.a) – sudraba medaļa

Irina Česnokova (12.b) – sudraba medaļa

Marija Kotlere (6.c) – bronzas medaļa

Anastasiia Lebedeva (8.c) – bronzas medaļa

Darja Moisejeva (8.a) – bronzas medaļa

Ģeogrāfija

Vladimirs Prudņikovs (11.c) – zelta medaļa

Irina Česnokova (12.b) – zelta medaļa
Georgijs Ostaņevičs (11.c) – sudraba medaļa

Viktorija Pankratova (11.c) – sudraba medaļa

Maksims Surovovs (12.b) – bronzas medaļa

Rūdolfs Pogodins (11.c) – atzinība

Ņikita Burčeņa (12.b) – atzinība

Ķīmija

Ludmila Hrižanovska (12.b) – sudraba medaļa

Anastasija Eiferova (9.c) – bronzas medaļa
Andrejs Makarovs (10.b) – bronzas medaļa
Viktorija Pankratova (11.c) – bronzas medaļa
Irina Česnokova (12.b) – bronzas medaļa
Rūdolfs Pogodins (11.c) – atzinība

Maksims Surovovs (12.b) – atzinība

Latviešu valoda

Valentīna Kuklina (7.d) – sudraba medaļa

Alisa Mazore (8.a) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (8.a) – sudraba medaļa

Svjatoslavs Ustenko (8.a) – bronzas medaļa

Natālija Ivanova (7.a) – atzinība

Matemātika

Milāna Komisarova (6.c) – zelta medaļa

Arkādijs Šaldovs (7.d) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (8.a) – zelta medaļa

Sofija Nagibina (5.a) – sudraba medaļa

Daniils Ļeontjevs (5.c) – sudraba medaļa

Yan Berzin (5.d) – sudraba medaļa

Svjatoslavs Ustenko (8.a) – sudraba medaļa

Anastasija Tvoronoviča (8.b) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (10.b) – sudraba medaļa

Sergejs Žahovskis (11.c) – sudraba medaļa

Dmitrijs Jaldovs (5.a) – bronzas medaļa

Nikita Silakovs (7.d) – bronzas medaļa

Angellika Vojevodina (9.c) – bronzas medaļa

Ivans Zotovs (10.b) – bronzas medaļa

Maksims Surovovs (12.b) – bronzas medaļa

Katrine Krjukova (5.d) – atzinība

Boriss Liepiņš (7.a) – atzinība

Alisa Mazore (8.a) – atzinība

Žaklīna Moskaļenkova (9.a) – atzinība

Henrik Gabrielyan (10.b) – atzinība

Rūdolfs Pogodins (11.c) – atzinība

Irina Česnokova (12.b) – atzinība

Vācu valoda

Vladimirs Prudņikovs (11.c) – atzinība

Vēsture
Anna Baryshnikova (9.b) – sudraba medaļa

Latvijas atklātās olimpiādes

Angļu valoda (Rīgas pilsētas Centra un Ziemeļu rajona olimpiāde)

Georgijs Ostaņevičs (11.c) – bronzas medaļa

Viktorija Pankratova (11.c) – atzinība

Poļina Jakovļeva (12.b) – atzinība

Angļu valoda (Rīgas Anniņmuizas vidusskolas olimpiāde)

Maksims Kapšuls (10.a) – sudraba medaļa

Krievu valoda (Rīgas 89. vidusskolas atklātais konkurss)

Alīna Todosijenko (3.a) – zelta medaļa

Naomi Šuļkina (4.b) – zelta medaļa

Liliana Grigorjeva (3.a) – sudraba medaļa

Arsenijs Ščadilovs (4.d) – sudraba medaļa

Aleksandra Balkiča (3.c) – bronzas medaļa

Latviešu valoda (Rīgas 89. vidusskolas atklātais konkurss)

Marta Grīnberga (4.c) – zelta medaļa

Anastasija Himičeva (3.a) – sudraba medaļa

Lingvistika

Angellika Vojevodina (9.c) – sudraba medaļa

Sergejs Žahovskis (11.c) – sudraba medaļa

Irina Česnokova (12.b) – sudraba medaļa

Matemātika

Milāna Komisarova (6.c) – zelta medaļa

Arkādijs Šaldovs (7.d) – zelta medaļa

Svjatoslavs Ustenko (8.a) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (8.a) – bronzas medaļa

Maksims Surovovs (12.b) – bronzas medaļa

Alisa Mazore (8.a) – atzinība

Sergejs Žahovskis (11.c) – atzinība

Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Giorgs Cechladze (9.a) – sudraba medaļa

Nikole Stupāne (9.a) – sudraba medaļa

Anna Marija Jegorenkova (9.c) – sudraba medaļa

Deniss Boka (9.a) – bronzas medaļa

Anastasija Eiferova (9.c) – bronzas medaļa

Marija Bureņina (6.a) – atzinība

Alisa Gavriševa (6.a) – atzinība

Artjoms Papšs (6.a) – atzinība

Aleksandra Ručkovska (6.a) – atzinība

Katrīna Gedola (9.c) – atzinība