Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
19

feb

2020

Šodien

trešdiena, 2020. gada
19. februāris
Zane, Zuzanna

Mācību olimpiāžu laureāti (2019./20. mācību gads)

2019./20. mācību gads

Olimpiāžu laureāti


Latvijas valsts olimpiādes

Angļu valoda

Anna Sofija Salosteja (12.b) – sudraba medaļa


Franču valoda
Marija Naida (6.a) – atzinība

Latviešu valoda

Marta Grīnberga (8.c) – zelta medaļa


Rīgas pilsētas olimpiādes

Angļu valoda
Anna Sofija Salosteja (12.b) – sudraba medaļa

Ksenija Zabavņikova (11.a) – bronzas medaļa

Stefanija Morozova (12.a) – bronzas medaļa


Bioloģija

Sofija Patricija Palijčuka (9.d) – bronzas medaļa
Arina Li (10.b) – bronzas medaļa

Jurijs Matvejevs (10.b) – bronzas medaļa

Anastasija Zihiča (11.b) – atzinība

Anastasija Tvoronoviča (12.b) – atzinība


Ekonomika
Andrejs Skomorohovs (11.b) – bronzas medaļa

Rivka Zhivotovskaya (11.b) – bronzas medaļa

Aleksandrs Brikers (12.b) – bronzas medaļa

Dmitrijs Šaraņins (12.b) – bronzas medaļa


Fizika

Laura Lukašaņeca (9.b) – sudraba medaļa

Igors Sidorovs (9.c) – bronzas medaļa
Andrejs Gricenko (11.b) – bronzas medaļa
Ksenija Svjatova (11.b) – bronzas medaļa
Staņislavs Luka Stroževs (12.b) – bronzas medaļa

Aleksejs Tabunovs (9.c) – atzinība

Martins Boikovs (10.b) – atzinība

Aleksandrs Konditerovs (10.b) – atzinība


Franču valoda

Staņislavs Luka Stroževs (12.b) – atzinība


Informātika

Dainis Fjodorovs (10.b) – atzinība

Staņislavs Luka Stroževs (12.b) – atzinība


Latviešu valoda

Marija Aleksa Žunda (8.a) – zelta medaļa

Anna Višņakova (8.b) – sudraba medaļa

Marta Grīnberga (8.c) – sudraba medaļa


Vācu valoda

Ksenija Svjatova (11.b) – zelta medaļa

Poļina Makarova (11.a) – sudraba medaļa

Sofija Lobiņa (11.b) – bronzas medaļa

Anna Zinovjeva (10.a) – atzinība


Vēsture

Maksims Surkovs (9.c) – zelta medaļa

Aleksejs Tabunovs (9.c) – sudraba medaļa

Edvards Kupšis (11.a) – sudraba medaļa

Svjatoslavs Ustenko (12.b) – sudraba medaļa



Latvijas atklātās olimpiādes

Angļu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Maksims Hodosevičs (7.c) – zelta medaļa

Georgs Grants (7.b) – atzinība

Latviešu valoda (Rīgas 89. vidusskolas atklātais konkurss)

Ričards Grīnfelds (4.d) – sudraba medaļa

Anna Anušēvica (3.a) – atzinība

Antoņina Bobrova (3.c) – atzinība


Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas atklātais konkurss)

Sofja Kovaļenko (6.b) – sudraba medaļa

Valeriya Oleniychuk (9.a) – sudraba medaļa

« februāris »
« 2020 »